İyi vuruş yaptım.

İyi vuruş yaptım.

İvme sahibiyiz. Bowling gerçekten iyi gidiyor, vuruş üzerine düşeni yapmaya başlıyor."" Misbah, son Pool B karşılaşmasında İrlanda karşısında yedi kaleli bir zaferden sonra söyledi. ""Gün içinde her şey olabilir. Her takımı şaşırtabilecek bir bowling kadrosuna sahibiz."" Pakistan, daha önce 1992’de efsanevi kaptan İmran Han yönetiminde Dünya Kupası’nı kaldırdı. İrlanda oyununun her iki takım için de bir ölüm kalım çatışması olduğu için büyük bir baskı içerdiğini söyledi. ""Bu bir baskı oyunuydu, bizim için çeyrek finalden daha fazla baskı olan bir oyundu."" kaptan dedi.

İrlanda’nın 237’lik mütevazı skorunu kovalayan Pakistan, Ahmed Shehzad’ın (63) iyi desteklediği Sarfraz Ahmed’in (101 dışarıda değil) parlak bir tonu sayesinde kalan 23 topla hedefi elden geçirdi. Kaptan, Sarfraz’ın vuruşunu zekice olarak nitelendirdi ve vuruş sıralarını açtıktan sonra vurucunun sonuna kadar kalmasından mutluluk duyduğunu ifade etti. ""Sarfraz’ınki harika bir vuruştu. Bu çok ihtiyaç duyulan bir vuruştu. Sonuna kadar orada kaldığı için çok mutluyum."" dedi.

40 yaşındaki adam, kalp atışlarının kalplerini fırlattığını ve düzenli aralıklarla küçük küçük kapılar çaldığını söyledi. ""Hızlı bowling oynayanlara çok itibar ediyorum. Yavaş bir adımdı ama kalplerini fırlattılar. Düzenli aralıklarla küçük kapılar aldılar ve İrlanda’yı kısıtladılar."" Bu Dünya Kupası’ndan sonra One-Day International (ODI) kriketinden ayrılacak olan Misbah, dedi. Çalkantılı çiftçiler ne istiyor ve Merkez neden zorunlu kılmayabilir Covid aşısı için hazırlık, birinci basamak sağlık kuruluşlarını enerji verimli hale getirmek için nasıl bir fırsattır Tamil Nadu siyasetindeki Rajinikanth ikilemi Hırpalanmış Kongresi ilerideki zorlu yola bakıyor İyi haber: İngiltere Covid aşılama programını başlatıyor, 90 -yaşındaki kadın ilk Pfizer şutunu alıyor. İzle | Ülkenin dört bir yanından Bharat Bandh hakkında temel rapor Günün görüntüsü: Hardik Pandya, Serinin Adamı ödülünü Natarajan Aktör Vijayashanthi’ye ithaf etti BJP’ye katıldı Bengal’in Gujarat olmasına izin vermeyecek: Mamata Banerjee GHMC seçimleri 2020: Telangana bakanı KT Rama Rao, AIMIM şefi Owaisi oy kullandı Farooq Abdullah’ın kardeşi Mustafa Kamal Roşni toprak dolandırıcılığında Hindistan yabancı diplomatlara bilgi veriyor, Nagrota olayıyla ilgili dosyayı teslim ediyor " Pakistan’ın disiplinli tempolu bowling oyuncuları İrlanda’yı 237 ile sınırladı ve ardından topa vuranlar Pazar günü yedi kaleli galibiyet ve Dünya Kupası çeyrek finallerinde yer almaya yardım etmek için görevi devraldı.

Kaptan William Porterfield kura atışını kazandıktan ve İrlanda’nın kırışıktaki tek direnişini sağladıktan sonra, ilk Dünya Kupası yüzyılını (107) attı, Pakistan, Adelaide Oval’de metodik olarak cevap verdi ve ilk 100 turunu kaybeden Sarfraz Ahmed (101 yok) olarak attı ve Ahmed Shehzad (63), İrlanda saha yerleşimlerinde boşluklar buldu. Sarfraz’ın yüzyılı, Pakistan’ın ilk turnuvasıydı ve takımını 46.1 overlarda 241-3’e götürdü. Umar Akmal (20 dışarıda değil), Sarfraz’a grevi vermek ve 100’e ulaşma şansı vermek için zamanının çoğunu son blok atışlarında geçirdi. Galibiyet, sonraki dördünü kazanmadan önce ilk iki maçını kaybeden Pakistan’a hamle yapıyor. Cuma günü aynı Adelaide sahasında dört kez şampiyon olan Avustralya’ya karşı bir çeyrek final maçı.

Sol kol hızlı atıcı Wahab Riaz 3-54, Sohail Khan ise Pakistan bowling takımına 2-44 önde gitti. Pakistan’ın turnuvadaki ilk galibiyeti, ikinci vuruşuydu. Üst sıradaki West Indies ve Zimbabwe takımlarına karşı galibiyetler de dahil olmak üzere altı maçtan üçünü kazanan ikinci kademe İrlanda takımı için turnuvanın hayal kırıklığı yaratan bir sonuydu.

2007’de ilk Dünya Kupası’nda oynayan İrlanda, Pakistan’ı eleme turlarından çıkarmak için Pakistan’ı üç kaleyle üzdü. 2007 maçında oynayan ancak Pazar günü başlamayan Pakistanlı oyuncu Younis Khan, intikamın kafalarında olmadığını söyledi. Ancak takım, sekiz yıl önce Jamaika, Kingston’daki kaybının ertesi günü otel odasında ölen eski teknik direktör Bob Woolmer’ın anısını onurlandırmak için Pazar günü kazanmak istedi. Daha önce, 99’da düşen Porterfield, Shahid Afridi tarafından Khan’ın bowlinginde yakalandığında 107 için görevden alındı. İrlanda, 44. aşana kadar 200’e ulaşmadı ve Porterfield ayrıldığında koşma oranı düştü, bir çöküşte 3-22 ve 55 turda son altı kalesi kaybetti.

İrlanda da en uzunu 48 olan büyük bir ortaklık kurmayı başaramadı. Aziz Patrick Günü’ne iki gün kala, bazıları büyük boy peluş yeşil şapkalar giyen İrlandalı kalabalık tribünlerde daha çok vokaldi, ancak çoğu kişi için neşelendirecek çok az şeyi vardı. maçın. Pakistan bayrağındaki yeşil ve her ikisi de benzer renklerde süslenmiş takımlar, renk tonunun zeminde iyi temsil edilmesini sağladı.guvenilir canli bahis siteleri

İrlanda maç için kadrosunda herhangi bir değişiklik yapmazken, Pakistan’ın kalçasından sakatlanan mızraklı Muhammed İrfan, vurucu Younis Khan’ı düşürdü. Haris Sohail ve Ehsan Adil ilk 11’e girdiler. Çalkantılı çiftçiler ne istiyor ve Merkez neden mecbur etmeyebilir Covid aşısı için hazırlık, birinci basamak sağlık kuruluşlarını enerji verimli hale getirmek için nasıl bir fırsattır Tamil Nadu siyasetindeki Rajinikanth ikilemi Hırpalanmış Kongre zorlu yola bakıyor önde İyi haber: İngiltere, Covid aşılama programına başladı, 90 yaşındaki kadın ilk Pfizer aşısını aldı. İzle | Ülkenin dört bir yanından Bharat Bandh hakkında temel rapor Günün görüntüsü: Hardik Pandya, Serinin Adamı ödülünü Natarajan Aktör Vijayashanthi’ye ithaf etti BJP’ye katıldı Bengal’in Gujarat olmasına izin vermeyecek: Mamata Banerjee GHMC seçimleri 2020: Telangana bakanı KT Rama Rao, AIMIM şefi Owaisi oy kullandı Farooq Abdullah’ın kardeşi Mustafa Kamal Roşni toprak dolandırıcılığında Hindistan yabancı diplomatlara bilgi veriyor, Nagrota olayıyla ilgili dosyayı teslim ediyor " Şimdiye kadar sadece iki kaptan – Avustralyalı Allan Border (107) ve Ricky Ponting (165) – bu başarıyı başardı. Dhoni, Perşembe günü burada düzenlenen Dünya Kupası çeyrek finalinde Hindistan’ın Bangladeş’e karşı 109 turluk galibiyetinin ardından elit kulübe katıldı.

Sınırlı geçiş formatındaki en iyi kaptanlardan biri olarak kabul edilen 33 yaşındaki Dhoni, altın bir koşudan geçiyor ve savunan şampiyonları art arda 11 Dünya Kupası galibiyetine götürüyor. Bangladeş’e karşı kazandığı bu galibiyetle Hindistan, arka arkaya yedi Dünya Kupası maçında 70 kaleyi alan ilk taraf oldu. Wicketkeeper-batsman 2007’de Rahul Dravid’den ODI kaptanlığını devraldı ve takımı Sri Lanka ve Yeni Zelanda’da ilk ikili ODI serisi galibiyetlerine götürdü. Kaptanlığı altında Hindistan, 2007 Dünya Twenty20, 2007-08 CB Serisi, 2010 Asya Kupası, 2011 kriket Dünya Kupası, 2013 Şampiyonlar Kupası’nı kazandı ve ayrıca Testlerde 1 numara oldu.

Hintli kaptanlar arasında Mohammad Azharuddin ODI’lerde 90 galibiyet alırken, onu 76 galibiyetle Sourav Ganguly izledi. Çalkantılı çiftçiler ne istiyor ve Merkez neden zorunlu kılmayabilir Covid aşısı için hazırlık, birinci basamak sağlık kuruluşlarını enerji verimli hale getirmek için nasıl bir fırsattır Tamil Nadu siyasetindeki Rajinikanth ikilemi Hırpalanmış Kongresi ilerideki zorlu yola bakıyor İyi haber: İngiltere Covid aşılama programını başlatıyor, 90 -yaşındaki kadın ilk Pfizer şutunu alıyor. İzle | Ülkenin dört bir yanından Bharat Bandh hakkında temel rapor Günün görüntüsü: Hardik Pandya, Serinin Adamı ödülünü Natarajan Aktör Vijayashanthi’ye ithaf etti BJP’ye katıldı Bengal’in Gujarat olmasına izin vermeyecek: Mamata Banerjee GHMC seçimleri 2020: Telangana bakanı KT Rama Rao, AIMIM şefi Owaisi oy kullandı Farooq Abdullah’ın kardeşi Mustafa Kamal Roşni toprak dolandırıcılığında Hindistan yabancı diplomatlara bilgi veriyor, Nagrota olayıyla ilgili dosyayı teslim ediyor " CAPTAINS FANTASTIC Yeni Zelandalı Brendon McCullum ve Güney Afrika’dan AB de Villiers sadece resmi kaptanlar değil, aynı zamanda kendi taraflarının yıldız oyuncuları ve Salı günkü performansları, oyuna karar vermede uzun bir yol kat edecek. De Villiers, 100 top başına 144 vuruşluk bir vuruş oranında altı oyunda 417 tur yaptı. McCullum, yedi vuruşta 269 sayı ile daha az sayı atarken, bunu 185.51’lik olağanüstü vuruş oranıyla yaptı. McCullum, Avustralya’ya karşı sinir bozucu tek kaleli galibiyet haricinde, Salı günü yakın bir maç bekliyor. Bu, orantısız çeyrek finallere ve şimdiye kadarki tüm Yeni Zelanda oyunlarının genel temasına tezat oluşturacak. ""Her iki takım da agresif oynuyor, eğlenceli bir kriket oynuyor ve her iki takım da onları kaybetmemek yerine önemli anları kazanmaya çalışıyor,"" McCullum dedi. ""Yarın harika bir gösteri olacak ve zorlu durumlarla en iyi şekilde başa çıkabilen takımın zirveye çıkmasını bekliyorum. ""Farkın iki takım arasında uzak olmayacağını umuyorum.

Final kutlamalarına asla yetişemeyen bir takımımız olacak ve diğerleri kendi adımlarını atacaklar."" Dünya Kupalarında hayal kırıklığı yaratan yenilgilerle dolu uzun geçmişi göz önüne alındığında, Güney Afrika için adım adım bir mağlubiyet almayı hayal etmek zor. ""Geçmişte Dünya Kupası maçımızda pek çok zorluk yaşadık ama çok zinde hissediyoruz ve yarın için çok heyecanlıyız,"" de Villiers dedi. ""Birkaç yıldır yarın gibi bir oyun için çalışıyoruz. Sadece iyi bir kriket oyunu oynayacağız. Bunu yaparsak, zirveye çıkacağız."" GÜNEY AFRİKA’NIN DÜNYA KUPASI BÜYÜYOR Güney Afrika’nın Dünya Kupalarındaki tarihi talihsizlik, yanlış hesaplama ve form patlamalarıyla dolu.

1992’de yağmurdan etkilenen bir yarı finalde İngiltere ile karşılaştı: Güney Afrika yağmur başladığında 13 toptan 22 tura ihtiyaç duydu, ancak Duckworth-Lewis sistemi altında hedefi yeniden hesaplandığında, tek toptan 22 tur gibi imkansız bir görevle karşı karşıya kaldı. 1996’da favorilerden biri olarak çeyrek finalde elendi. 1999’da Avustralya’ya karşı yarı finalde, Güney Afrika’nın kazanması için maçın son dört topundan sadece bir koşuya ihtiyacı vardı, ancak bir karışıklık ve bitme maçı berabere olarak bitirdi ve Avustralya önceki aşamada daha iyi bir rekorla ilerledi.

2003 yılında turnuva ev sahibi olarak, yağmurdan etkilenen bir maçta bir koşu kovalamacasına uğradığında grup aşamasının ötesine geçemedi ve kaptan Shaun Pollock’un istifasına yol açtı. 2007’de, Avustralya tarafından en düşük Dünya Kupası skoru 149 ile ihraç edildikten sonra yarı finalde düştü. Ve 2011’de, de Villiers’in önemli bir figür olduğu bir maçta, Yeni Zelanda tarafından sert bir çeyrek finalde mağlup edildi. Pazartesi günü o oyundan ne hatırladığını sordu de Villiers, ""kaybolduk"". ""Takım olarak bizim için harika bir oyun değildi."" dedi. ""Ama en iyi atışımı yaptığımı bilerek o sahadan çıkabileceğimi biliyordum. ""O oyun hakkında hiçbir pişmanlık yok.

Kendimi harika hissettim. İyi vuruş yaptım. Geçmişte olanlar hakkında hiçbir kin beslemiyorum."" Güney Afrika hayranları aynı hissetmeyebilir. HIZLI HAVA DURUMU Auckland’ın hava durumu herkesin bildiği gibi değişebilir ve öngörülemez ve Salı ve Çarşamba günü rezerv günü için tahminler son günlerde dalgalandı.

Pazar günü, Eden Park’ta yağmur ihtimali yaklaşık yüzde 20 olarak değerlendirildi, ancak Pazartesi günü yüzde 60’a yükseldi ve resmi tahmin, maç günü dağınık sağanaklar içindi. Rezerv günü için tahmin, ılık sıcaklıklar ve yağmurdan bahsedilmemesi nedeniyle daha uygundur. Dünya Kupası kuralları, turnuva eleme turlarındaki bir maç yağmurdan etkilenirse, en az 20 aşan bir müsabakayı tamamlamak için her girişimin yapılması gerektiğini belirtir. Kurallar, planlanmış bir maç gününde başlamış olan bir maçın yedek günde tamamlanmasına izin verir.

Her iki günde de oyun mümkün değilse, bilardo oyunundan sonra en yüksek sırada yer alan takım bir sonraki tura geçer. Bu, yenilmeyen ve Havuz A’nın üzerinde bitiren Yeni Zelanda’nın, eğer hava durumu yarı finalin tamamlanmasını engellerse, beklemelerin ilerleyeceği anlamına gelir. Yeni Zelanda SEÇİMİ DİLEMMASI Denizci Adam Milne’in topuk sakatlığı nedeniyle kaybedilmesi, Yeni Zelanda’ya, maçın sabahı Eden Park sahasına baktıktan sonra çözülecek bir seçim ikilemine neden oldu. Deneyimsiz hızlı atıcı Matt Henry, Pazartesi günü daha geniş kadroya benzer bir yedek oyuncu olarak çağrıldı.

Sadece sekiz tane uluslararası oynadı ve ilk turnuva kadrosuna dahil edilmedi. Temposu ve personel tutma yeteneği, Milne’e benzemesi ve ekibin kazanan bir formüle bağlı kalma konusundaki anlaşılır arzusu nedeniyle onu çekici bir seçim seçeneği haline getiriyor. Bugüne kadarki sekiz maçından 21 kalesi var ve Pakistan’a karşı en iyi dönüşü 5-30. Hızlı ve zıplayan Mitchell McClenaghan, Yeni Zelanda’nın Bangladeş’e karşı omzundan sakatlanan son havuz maçında elendiğinde Milne’nin yerini aldı, ancak şansını hesaba katmayacağı için sekiz overden 0-68’lik şaşırtıcı rakamlar kaydetti.

36 yaşındaki Kyle Mills, bir yarda temposundan yoksun olsa da, bir günlük 170 uluslararası sporcunun deneyimini getiriyor. Kontrollü hat ve uzunluk sunuyor, ancak Yeni Zelanda onu genellikle üçüncü bir denizci olarak kullanmıyor. Genellikle bowlingi açar ve Yeni Zelanda, Trent Boult ve Tim Southee arasındaki yeni top ortaklığını bozmak anlamına geliyorsa, ona bu rolü verme konusunda isteksiz olabilir. Ayrıca Nathan McCullum’u ikinci spinner olarak seçmenin sol saha olasılığı da var.

Çalkantılı çiftçiler ne istiyor ve Merkez neden mecbur etmeyebilir Covid aşılama kampanyasına hazırlık, birinci basamak sağlık kuruluşlarını enerji verimli hale getirmek için nasıl bir fırsattır Tamil Nadu siyasetindeki Rajinikanth ikilemi, 2019 GHMC seçim sonuçları zorlu yola bakıyor: TRS destekçileri süt döküyor KCR’nin fotoğrafı | Covid aşısı birkaç hafta içinde Hindistan için hazır olabilir: Başbakan Narendra Modi Cyclone Burevi: Tamil Nadu’da şiddetli yağmur, Kerala 5 ilçede resmi tatil duyurdu Xi Jinping, Hitler, Stalin gibi bir diktatör: Sidney merkezli Çinli akademisyen | Özel Delhi hava kalitesi ‘çok fakir’ kategorisindeki GHMC seçimleri 2020’de kaldı: Telangana bakanı KT Rama Rao, AIMIM şefi Owaisi, Farooq Abdullah’ın kardeşi Mustafa Kamal, Roshni’de arazi dolandırıcılığı yapıyor Hindistan yabancı diplomatlara bilgi veriyor, Nagrota olayıyla ilgili dosyayı teslim ediyor " ""Yaptığımız şeyi bu kadar basit bir şekilde tekrar etmemiz gerekecek. Bir oyunu kazanıyorsun, neyi doğru yaptıysan, tekrar etmeye devam etmelisin,"" Gün içinde 100. bir günlük uluslararası maçını kazanan kaptan, maç sonrası medya konferansında söyledi. Dhoni ayrıca, tüm oyuncuların katkılarıyla birlikte olduğunu görmenin yüreklendirici olduğunu ve böylece bunu bir takım çalışması haline getirdiğini söyledi. ""Sanırım bizim için önemli olan, ister ilk vuruş yapalım ister takip etsek, tüm oyunlarda koşulara imza atmış olmamız ve yine de, topa vurucularımız Dünya Kupası’nın en skorer beş listesinde yer almıyor, bu da herkesin sahip olduğu anlamına geliyor. herkes katkıda bulundu, bu özellikle eleme aşamalarında olmak için iyi bir konum,"" 33 yaşındaki dedi.

Kaptan, arka arkaya yedi maçta rakibi yuvarlayan bowling ünitesinden de etkilenmiş görünüyordu. Atıcıların aslında vurucuya baskı yaratmanın nasıl bir şey olduğunu tattıklarını ve şimdi inançlarını koyduklarını söyledi. ""Bu, Hintli hızlı bowling oyuncularının genel ruhudur, bowling şansı bulduklarında, her şeyi kendi büyüleriyle, sallanarak, atlatarak, yorkers’larla, her şeyiyle oynamak isterler. ""Ama şimdi öğrendiklerinin, sadece bowling oynamak istediğiniz tek alana vurmanın ve ona vurmaya devam etmenin ve baskı oluşturmanın önemi olduğunu hissediyorum ve bu aslında vurucu çıktığı yerde o baskıyı yaratıyor."" ""Bowling oyuncularının onu gerçekten tattığını hissediyorum ve şimdi buna gerçekten inanıyorlar."" ""İyi hızda bowling yapıyorlar, hepsi formda ve eğer o tek alana vurmaya devam ederlerse, bunun iyi olacağını düşünüyorum çünkü eksik olduğumuz bir şey var."" dedi.